Współpraca z blogiem podróżniczym

Współpraca z blogiem podróżniczym nie od dziś przynosi znakomite efekty. Cieszy mnie, że razem z moimi kolegami z branży daliśmy radę pokazać siebie, jako ambitną, kreatywną i zdeterminowaną grupę, na którą stawia coraz więcej firm i organizacji turystycznych. Wyniki takich współprac dostępne są w internecie (przykład) i są często kilkudziesięciokrotnie tańsze niż w mediach papierowych, a jednocześnie docierają do większej ilości  odbiorców i nierzadko są na wyższym poziomie merytorycznym i wskazują na większe zaangażowanie odbiorcy. 

Blog jest moją największą pasją i jednocześnie sposobem zarabiania na życie. Uśmiecham się od ucha do ucha na myśl, że spełniłam swoje marzenie – zostałam pisarką podróżniczą. Jednocześnie cieszy mnie jeszcze bardziej, że widzę wymierne pozytywne efekty współpracy z firmami i organizacjami turystycznymi. Moje największe sukcesy to:

–> Wyniesienie firmy Easy Trapani na polski rynek poprzez cykl artykułów o zachodniej Sycylii. Obecnie firma jest w pełni skoncentrowana na klientach z Polski.

–> Współpraca z Slovakia Tourism Board i silne wyniki w Google’u. Proszę wpisać w wyszukiwarkę „Gdzie jechać na weekend”

–> Dziesiątki maili z podziękowaniami za inspirację do podróży w nieznane miejsca Włoch i do polskich miasteczek

Zapraszam do kontaktowania się i do przejrzenia zakładki „o mnie”. Szukam zwłaszcza stałych partnerów, z którymi można stworzyć wielomiesięczną kampanię marketingową. Przede wszystkim jestem otwarta na różnorodność ofert.

11 przemyślenia na temat “Współpraca z blogiem podróżniczym”

 1. ~Ewa Czemerys napisał(a):

  Witam,

  Piszę w imieniu Magazynu ExclusiveInfo. Chciałabym z Panią przeprowadzić wywiad do naszego magazynu.

  Pytania przesłałabym drogą mailową.

  Proszę o informacje, czy byłaby Pani zainteresowana?

  Z góry dziękuję.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Ewa Czemerys

 2. ~Jarek napisał(a):

  Ja myślę, że Pani nie istnieje.
  Od lat chodzę samotnie po różnych szlakach
  i spotkanie kogoś takiego jak Pani
  to by spełnienie marzeń było.
  Kobiety, która kocha podróże.
  Powodzenia
  Jarek

 3. ~Tramwaj Wodny napisał(a):

  Interesuje się Pani tanimi podróżami więc serdecznie zapraszam do skorzystania z tramwaju wodnego gen. Kutrzeba na Zalewie Wiślanym.

 4. ~larnaka napisał(a):

  Dobre zdjecia z suwalszczyzny lecz mam wiele uwag , które Panią powinny zainteresowac

  odnośnie spływu Czarną Hanczą odnoszących się do lat przeszłych , czego powinno się nie pomijać pisząc

  felietony i promując w dobrej wierze jak mniemam ten temat

  Z wyrazami szacunku pozdrawiam i licze na kontakt

 5. ~szczalpi napisał(a):

  Blog superowy.

 6. ~Joap napisał(a):

  Witam! Wybieram się na początku czerwca na Sycylię na dwa tygodnie. Lądujemy o 23:30 w Trapani. Plaujemy spędzić 2-3 noce w okolicy (jeszcze nie zapadła decyzja czy będzie to Trapani czy Marsala a potem wypożyczyć samochód i ruszyć w około wyspy). Chciałam spytać jaki jest najlepszy sposób aby o 12 w nocy dostać się do któregoś z tych miast i nie stracić na to połowy budżetu przeznaczonego na wyjazd?
  Przy okazji chciałam podziękować za multum cennych wskazówek i pogratulować bloga!!
  Pozdrawiam
  Joannna

  1. Agnieszka Ptaszyńska napisał(a):

   Cześć Asiu. O tej godzinie jest trudno. Nie wiem, jak będzie wyglądał wtedy rozkład jazdy autobusów (sprawdzaj w maju: http://www.terravision.eu/). Jeśli nic nie będzie, to możesz się odezwać do firmy: http://trapani.pl/. Powinni mieć znośne ceny transferu.
   Upewnij się jednak czy nie taniej będzie wypożyczyć od razu auto, nawet jeśli macie te 2 noce spędzić na miejscu.
   No a na pytanie czy Trapani czy Marsala – oczywiście stawiam na Marsalę.
   Dzięki za miłe słowa o blogu 🙂

 7. Pani Agnieszko, gratulujemy odbycia tak wielu podróży i dziękujemy za cenne wskazówki, którymi dzieli się Pani z nami na łamach niniejszego bloga! Była Pani w Bielsko-Białej. To rzut kamieniem od Szczyrku i od nas! Jest tu sporo atrakcji, są wyciągi, kilometry szlaków turystycznych. Zapraszamy również do największego obiektu noclegowego i jednego z najwyżej położonych w Szczyrku.

 8. ~Kinga napisał(a):

  Cześć, razem z mężem wybieramy się w kwietniu/maju 2018 roku do Izraela. Bardzo spodobał nam się sposób, w jaki piszesz o Izraelu i chętnie skorzystalibyśmy z Twoich usług przy całościowej organizacji pobytu. Dysponujemy około 10 dniami wakacji i jesteśmy stosunkowo elastyczni co do terminu przylotu i wylotu (ale najchętniej właśnie jakoś na przełomie kwietnia i maja). Chcielibyśmy jednak wiedzieć, jaki byłby koszt takiej usługi i co by ta cena konkretnie obejmowała (oprócz lotu, który zorganizujemy sobie sami). Jeżeli jesteś zainteresowana, to odpisz proszę na podany adres mailowy. Oczywiście docenilibyśmy Twoją odpowiedź także jeśli nie jesteś zainteresowana, abyśmy mogli zająć się dalszymi poszukiwaniami/samodzielną organizacją.
  Pozdrawiam serdecznie.

  1. Agnieszka Ptaszyńska napisał(a):

   odezwę się na maila 🙂

 9. Kasia napisał(a):

  Witaj Agnieszko,bardzo się cieszę,że trafiłam na Twojego bloga. Naprawdę świetna robota. Razem z dziećmi i przyjaciółmi wybieramy się za 2 tygodnie na Sycylię, czy moglibyśmy Cie prosić o pomoc w przygotowaniu programu tygodniowego pobytu na wyspie?
  pozdrawiam,
  Kasia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *