Zależna w podróży – blog podróżniczy z sensem

Hotel Bristol Busko-Zdrój. – nasza opinia

Uwielbiamy tak trafiać. Szybko, po omacku, pach rezerwacja, byle blisko do Parku Zdrojowego, i co? I okazuje się totalny hit. Hotel Bristol Busko-Zdrój Art&Medical SPA to miejsce gdzie spotyka się nowoczesny design, tradycyjny sanatoryjny profesjonalizm, oraz w pełni świadome podejście do ciała i duszy w hotelowej restauracji. To jest miejsce, w którym doskonale czują się dzieci, choć nie ma tu nachalnych, kiczowatych atrakcji.

Zobacz też: Uzdrowiska w Polsce nieopodal Warszawy

Hotel Bristol Busko-Zdrój.

Lokalizacja nie może być lepsza- tuż przy wejściu do Parku Zdrojowego, w którym powietrze daje popis czystości. A w grudniu w Polsce, szczególnie środkowej to rzadkość. Obiekt jest duży, urządzony w stylu butikowym. Doskonale dobrane kolory, dodatki i faktury. My trafiliśmy na wystawę prac młodej artystki ze stopami w roli głównej. Piękna sprawa.

Po hotelu łatwo się poruszać, miły jest hol, w którym można odpocząć przy naturalnym świetle.

Nasz pokój znajdował się na trzecim piętrze (317), jako rodzina z dwójką dzieci musieliśmy w pewnym momencie się przerzucić na apartamenty, by podczas wyjazdu odpocząć. W tym przypadku był to duży open space oddzielający cześć sypialnianą od dziennej niską ścianka. Ciekawy design pokoju- ponownie różne faktury ścian, kolory i funkcjonalne rozwiązania sprawiały, że z przyjemnością spędzaliśmy tu czas. Plus za ekspres do kawy i dwie łazienki. Uwielbiamy też wanny, najbardziej Sania.

Restauracja w hotelu Bristol Busko-Zdrój jest na medal. Zjedliśmy kolację w pokoju, ze względu ma zmęczenie Idy. Zarówno kaczka, jak i schaboszczak i kurczak były idealnie skomponowane, doprawione i podane.

Śniadanie kolejnego dnia pozostawiło również uczucie zadowolenia i sytości. To prawdziwa uczta dla zdrowia- warzywa podane sote, z możliwością odprawienia, doskonale sosy, wyciskarka do soków warzywnych. Bomba.

Kolejny plus- strefa wodna. Basen, w którym można się popluskać, przydałby się jednak brodzik dla dzieci. Nadrabia jednak jacuzzi i duża ilość saun. Trzy suche i jedna parowa.

Hotel Bristol Busko-Zdrój ma bogatą ofertę zabiegowo kosmetyczną. Po za zabiegami urodowymi, można potraktować się jak klasycznego pacjenta sanatoryjnego. Konsultacje lekarskie i indywidualny program zabiegów, masaży i kąpieli.

Jest to miejsce do którego z przyjemnością będziemy wracać na dłużej.

Hotel Bristol Busko-Zdrój znajduje się w Busku-Zdroju przy ul. 1 maja 1.

Będzie nam bardzo miło, jeśli rezerwacji dokonasz tu. Dla Ciebie nie będzie różnicy w cenie, a nam wpadnie grosz do naszej podróżniczej skarbonki.

Artykuł początkowo ukazał się na blogu Podróżująca Rodzina.

Exit mobile version