Zależna w podróży – blog podróżniczy z sensem

Mamove i dzieciove. SAMO CENTRUM – Chłodna 29.

Cudownie jest być matką właśnie teraz. Jeszcze trzy lata temu, gdy Sania stawiał pierwsze społeczne kroki, bardzo niewiele mieliśmy opcji, wszystko dopiero się rodziło. Ostatnimi czasy powstały wyjątkowe przestrzenie, zarówno w placówka muzealnych – Polinie czy Łazienkach, ale również niezależne centra. Dziś trafiłam na petardę! Totalną. Chłodna 29 właśnie kończy remont. Samo Centrum Wszechświata to rzecz ogólnorozwojowa. Holistycznie ujmująca człowieka. Będzie można tu wszystko. Od kawiarni, przez szeroką paletę zajęć ruchowych, rozwojowych, po strefę beauty i spa. Częścią konceptu SCW jest Fancy Mommy by Angie Zysk i moduły Mamove i Dzieciove – strefa dla mamy i dzieci.

Chłodna 29.

Od frontu wygląda niepozornie. Bardziej nawet pawilonowo. Budynek powstał jeszcze w pierwszej połowie XIXw., należał do właściciela fabryki odlewów żelaznych. Przed wojną mieściło się tu kino. Posesja została spalona w czasie II wojny światowej. Odbudowano po niej, odrestaurowano parę lat temu. Prawdziwa magia jest w głębi. SCW ciągnie się kolejnymi jasnymi, białymi pomieszczeniami, w których już nie długo zatętni życie i to jakie!

SCW – Samo Centrum Wszechświata.

Sami piszą o sobie: “Stworzyliśmy dla Ciebie wyjątkową przestrzeń, w której możesz rozwijać swoje pasje, umiejętności, a przede wszystkim siebie. To miejsce, w którym zrealizujesz swoje plany i urzeczywistnisz marzenia. To TY jesteś Centrum Wszechświata. A my jesteśmy dla Ciebie”. Chce się być, co nie? 1000 metrów kwadratowych, dwa piętra, ogromne wyczucie stylu, i klimat przyjazny, wszystko tam jest takie “amable”, do lubienia. Samo Centrum Wszechświata to zachwyca.

Mamove i dzieciove.

Wisienka, a właściwie jak dla mnie sens. Całymi dniami, będzie tu wszystko żyło, dla nas. Szkoła rodzenia, zajęcia treningowe, zajęcia dla dzieci. W kid’s zone będzie można zostawić dziecko pod opieką niani, a samej chwilę się zrelaksować. Bo można gadać ile się chce, ale ja wiem to bardzo dobrze, że nawet jak ktoś ma najlepsze nastawienie do dzieci, złotą cierpliwość i pełną miłość to potrzebuje chwili oddechu. Organizowane będą spotkania i warsztaty w szerokiej tematyce nie tylko maminej, ale też kobiecej.

Grafik powoli się wypełni, mi już wpadło w oko parę zajęć, z których będziemy regularnie korzystać – congo drums, to brzmi jakby zorganizowane było specjalnie dla Sańki, nawalanie w bębny to dokładnie to, czego czterolatek od życia potrzebuje. Jak tylko Sania pójdzie do przedszkola ruszamy z Idką na slinga baby, tańce z dzieckiem w chuście. No i cantienica, czyli ćwiczenia mięśni dna miednicy. Bo może zwariowaliśmy i nie powiedzieliśmy porodówce jeszcze goodbye! Mamove i dzieciove to hit na mieście, pokochamy to miejsce wszystkie! Jestem tego pewna! ♥

SCW

ul. Chłodna 29

Wkrótce odbędzie się dzień otwarty, podczas którego będzie można spróbować wszystkiego.

4 ostatnie zdjęcie są autorstwa Angie.

Artykuł początkowo ukazał się na blogu Podróżująca Rodzina. Zobacz też inne ciekawe atrakcje dla dzieci w Warszawie.

Exit mobile version