Zależna w podróży – blog podróżniczy z sensem

List z podróży

 

Kiedy ostatnio dostaliście kartkę z podróży? Chociażby prostych kilka słów „Pozdrowienia z gorącego Egiptu, Klaudia”, a na drugiej stronie piękne zdjęcie piramid. Ucieszyliście się? Powiesiliście na lodówce czy tablicy korkowej? Pochwaliliście swoim bliskim?

A kiedy ostatnio dostaliście list? Długi na co najmniej dwie strony? Taki który przesiąknięty jest emocjami towarzyszącymi podróży, który kipi od wrażeń, łez szczęścia, ale też tych smutnych. List do którego dołączone jest kilka zdjęć wybranych przez autora z myślą o Tobie.

Takie listy ja – niepoprawna romantyczka – wam wysyłam. Teksty na blogu coraz częściej są praktycznymi relacjami z podróży czy reportażami. Coraz mniej w nich miejsca na moje osobiste wyznania. Nie uważam, że to źle. Taki wybrałam styl, takie rzeczy, jak się okazuje, lubicie czytać. Ale do tych, którzy są ze mną związani bardziej osobiście, których interesuje mój prywatny los, postanowiłam wysyłać listy. Nieważne czy znamy się osobiście czy przez emaile czy Facebooka. Być może jesteście nieśmiali i nie wiem o was nic. To co. Jeśli śledzicie moje podróże, chcecie je śledzić dokładniej, to i tak zapraszam was do otrzymywania listów z podróży

W przeciwieństwie do tekstów na blogu, listy z podróży będą pisane bezpośrednio na wyjazdach. To wy jako pierwsi będziecie wiedzieć, gdzie jestem, jak się bawię, co mną wstrząsnęło, a co zawiodło. Będę się bardzo cieszyła, jeśli będziecie do mnie pisać z powrotem. Wierzę, że to zbliży nas wszystkich.Ebook gratis!

A to dopiero początek! Czytaliście mój topowy tekst gdzie wyjechać w 2017 roku? Po zapisaniu się do newslettera otrzymasz rozszerzenie artykułu w formie ebooka. Tam przy nazwie każdego kraju, regionu czy miasta macie bezpośrednie linki na bloga, na którym miejsce zostało opisane. Brzmi dobrze? Zapiszcie się do newslettera i odbierzcie swój ebook!

Informacje praktyczne:

Aby otrzymywać listy z podróży, wpiszcie swój email w pole poniżej. Dostaniecie wtedy wiadomość na skrzynce pocztowej, w której system poprosi was o potwierdzenie chęci otrzymywania listów z podróży. UWAGA być może wiadomość wpadnie do działu SPAM. Sprawdźcie go!

Najbliższy list będę wysyłać z: Bawarii, Veneto i Saksonii!

Chcę dostawać listy z podróży!Exit mobile version