Zależna w podróży – blog podróżniczy z sensem

Park Rozrywki Julinek.

Już drugi rok jeździmy w wakacje po Mazowszu, odnajdując wyjątkowe, różnorodne miejsca i przekonując się o olbrzymim bogactwie naszego rodzimego województwa. W tym pod patronatem akcji Moda na Mazowsze. Niewielkie miasteczka, metropolie, dzikie lasy, ale też atrakcje bardzo dla dzieci. Takim miejscem jest Park Rozrywki Julinek, ukryty na obrzeżach Kampinosu, wśród wysokich drzew, istny raj dla dzieci. Różnorodny, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, nawet dorośli.

Zobacz też:Farma Iluzji – fantastyczny park rodzinnej rozrywki na Mazowszu

Park Rozrywki Julinek

Na ogromnej polanie zorganizowano serię dziecięcych rajów. Najpierw ogrom dmuchańców. Wielkie pompowane zamki i labirynty. Jest ich naprawdę dużo, są różnorodne – dla mniejszych większych i mniejszych pasjonatów podskoków.  Rodzice mogą odpocząć pod rozstawionymi parasolami. Parę obiektów jest wodnych, co w obecnie panującym upale jest zjawiskowo dobre. Warto wziąć stroje kąpielowe. Dla nas nie była to główna atrakcja, raczej chwilowa fascynacja. Przeszliśmy dalej, do sedna sprawy.

Park Linowy w Julinku.

To jest coś co obwąchiwałam od dawna. Kocham się wspinać, zrobiłam masę tras w Trieście i Wzgórzach Euganejskich. Chciałabym, by tą zajawkę podłapał i Sania. Bardzo się cieszyłam, że wreszcie nadarzyła się okazja. W Julinku tras jest parę, są długie, każda odpowiednia dla stopnia zaawansowania. Sania przeszedł dwie – najłatwiejszą i troszkę bardziej skomplikowaną. Wszystko odbywa się pod okiem zaangażowanych instruktorów chętnych do pomocy i wyjaśnień. Profesjonalne zabezpieczenia, uprząż, kaski, liny. W bardzo dobrym stanie technicznym. Ogrom satysfakcji i radości.

Przy parku linowym znajduje się tzw. strefa dla młodszego rodzeństwa, pani animatorka plecie warkoczyki, rysuje zwierzątka i zabawia czekającą część rodziny.

Plac zabaw, Mini Golf i Wesołe Miasteczko w Julinku

Jest i klasyk – plac zabaw w piasku i drewnie, bardzo fajnymi sprawnościowo elementami. Obok pole do Mini Golfa. Zróżnicowane, to doskonała zabawa dla dzieci. Na samym końcu znajduje się Wesołe Miasteczko z karuzelami, samochodami na wyciągu, czyli taki wakacyjny szał.

Julinek: hotel i restauracje

Park Rozrywki Julinek to miejsce z pełną infrastrukturą. Można tu zjeść pod ogromną wiatą pełny obiad, napić się kawy, pochłonąć lody. Przy obiekcie działa także hotel – pokoje są inne niż wszystkie, pięknie wykończone na biało i szaro z ostrymi kolorowymi akcentami. Są śniadania. To fajna opcja dla tych, którzy przyjeżdżają z daleka, tych co potrzebują ciekawego dla dzieci przystanku w podróży przez Polskę, lub wreszcie zmęczonych stolicą mieszczuchów, chcących obudzić się w pobliżu Parku Narodowego.

Hotel zarezerwujecie przez ten link.

Julinek: dojazd i ceny

Julinek znajduje się w połowie drogi między Warszawą a Sochaczewem. 20 km od granicy Warszawy. Można połączyć wycieczkę z penetracją wspaniałej Puszczy Kampinoskiej.

Tu macie wszystkie ceny.

W Julinku byliśmy w ramach współpracy z Mazowiecką Regionalną Organizacją Turystyczną. Artykuł początkowo ukazał się na blogu Podróżująca rodzina.

Zobacz też: Majaland. Czy warto odwiedzić park rozrywki w Kownatach?

Exit mobile version