Zależna w podróży – blog podróżniczy z sensem

Domki nad morzem: pomorskie – nasze ulubione miejsca!

Jest wiele modeli na wakacje z dziećmi, już nikt nikomu nie próbuje wmówić, że mamy jakiekolwiek ograniczenia. Prawda jest jednak taka, że pogoda okazuje się być ostatnio latem w Polsce bardzo łaskawa i te parę dni w roku nad Bałtykiem to świetny pomysł. Dziś chcielibyśmy Wam o paru domkach nad morzem w województwie pomorskim, gdzie najlepiej zatrzymać się z dziećmi. Domki nad morzem to dobra opcja – prawie zawsze znajduje się też towarzystwo rówieśnicze, wiele godzin można spędzić pod chmurką. Grille, zabawy, place zabaw – taka zdrowa i dobra integracja, która da naszym dzieciom piękne wspomnienia na resztę życia.

W artykule:

Zobacz też: Gdzie zjeść nad morzem?

Najlepsze domki nad morzem – pomorskie.

Nasze zestawienie to starannie dobrane możliwości, które łączy ciekawy design, cudowni właściciele, atrakcyjna, dzika okolica i dobry mikroklimat. To miejsca, w których byliśmy, zachwyciliśmy się, które możemy Wam polecić z czystym sercem. Do wielu z nich trafiło już sporo osób z naszego polecenia i dostaliśmy pozytywne, pełne wdzięczności wiadomości. Cieszymy się zatem i życzymy Wam dobrych wakacyjnych decyzji.

Idziemy ze wschodu na zachód, nie umiemy z tych wszystkich wybrać miejsca ulubionego, wszystkie mają to COŚ. Tytuły są podlinkowane do szczegółowych postów.

Domki Skandynawskie, Osłonino.

To jest opcja dla miłośników spokoju i ciszy. Jeśli myślicie, że nie da się pojechać nad Bałtyk w sezonie bez akompaniamentu smażonej ryby i kręconych lodów, to wiedzcie, że można. Osłonino to miejscowość, o której komercja zapomniała. Domki (są dwa) stoją w ostatniej linii zabudowy nad samą Zatoką Pucką, przy pięknej piaszczystej plaży, z malowniczym klifem obok. Jeśli by Wam się głusza przejadła to w chwilę dojedziecie do tętniącej życiem Rewy czy Pucka.

Nocleg w Osłoninie zarezerwujecie tutaj.

Zatoka Mew, Władysławowo.

Do Władka można dojechać pociągiem, Zatoka Mew to duża działka na uboczu, jest 9 domków, murowanych, całorocznych. Wszystkie są podobne z zewnątrz, ale w środku każdy jest indywidualnie dopieszczony. Teren jest spory, jest plac zabaw, są tarasy, pełne wyposażenie obejmuje także grilla.

Nocleg w Zatoce Mew zarezerwujecie tutaj.

Fajne Miejsce, Dębki.

Mała wioska rodem z książek Astrid Lindgren. Cudne niebieskie, metaliczne domki nad morzem, dobra atmosfera przesiąknięta kreatywnością. Błogi plac zabaw, pracownia ceramiki, zawody w poławianiu bursztynu. Dzieci nie chcą chodzić na plażę jak są w Fajnym Miejscu.

Nocleg w Dębkach znajdziecie tutaj

Cisowy Zakątek, Sasino

Sasino ma wielkie szczęście, bo przypadło mu najbardziej luksusowe domki na polskim wybrzeżu i fenomenalna restauracja Ewa zaprasza. W Zakątku domy są ogromne wręcz, odpoczywa się tu na sto procent o każdej porze roku. Panuje atmosfera ogromnego szacunku i dyskrecji. Plac zabaw jest bardzo zajmujący, ale najlepsze są lasy okolicy i wręcz chór ptaków zagłuszających myśli o każdej porze dnia i nocy. Bajeczka.

Nocleg w Cisowym Zakątku do zarezerwowania tutaj

Apartamenty Pogodna, Nowęcin (obok Łeby).

Dla tych, którzy lubią Łebę, ale boją się jej w sezonie. Rozwiązanie idealne. Słowiński Park Narodowy w zasięgu paru kilometrów, najpiękniejsze plaże, jezioro Sarbsko. Apartamenty Pogodna to segmenty domków doskonale wyposażonych, urządzonych ze smakiem. Z hiper dużych okien na piętrze można obserwować sarny.

Noclegi w Łebie i okolicach do znalezienia tutaj

Artykuł początkowo ukazał się na blogu Podróżująca Rodzina i będzie stale aktualizowany. Być może interesuje Cię też prodziecięcy hotel w Gdańsku. Opisany tutaj.

Exit mobile version