Współpraca z blogiem podróżniczym

Współpraca z blogiem podróżniczym nie od dziś przynosi znakomite efekty. Cieszy mnie, że razem z moimi kolegami z branży daliśmy radę pokazać siebie, jako ambitną, kreatywną i zdeterminowaną grupę, na którą stawia coraz więcej firm i organizacji turystycznych. Wyniki takich współprac dostępne są w internecie (przykład) i są często kilkudziesięciokrotnie tańsze niż w mediach papierowych, a jednocześnie docierają do większej ilości  odbiorców i nierzadko są na wyższym poziomie merytorycznym i wskazują na większe zaangażowanie odbiorcy. 

Blog jest moją największą pasją i jednocześnie sposobem zarabiania na życie. Uśmiecham się od ucha do ucha na myśl, że spełniłam swoje marzenie – zostałam pisarką podróżniczą. Jednocześnie cieszy mnie jeszcze bardziej, że widzę wymierne pozytywne efekty współpracy z firmami i organizacjami turystycznymi. Moje największe sukcesy to:

–> Wyniesienie firmy Easy Trapani na polski rynek poprzez cykl artykułów o zachodniej Sycylii. Obecnie firma jest w pełni skoncentrowana na klientach z Polski.

–> Współpraca z Slovakia Tourism Board i silne wyniki w Google’u. Proszę wpisać w wyszukiwarkę “Gdzie jechać na weekend”

–> Dziesiątki maili z podziękowaniami za inspirację do podróży w nieznane miejsca Włoch i do polskich miasteczek

Zapraszam do kontaktowania się i do przejrzenia zakładki „o mnie”. Szukam zwłaszcza stałych partnerów, z którymi można stworzyć wielomiesięczną kampanię marketingową. Przede wszystkim jestem otwarta na różnorodność ofert.

11 Komentarzy
 • ~Ewa Czemerys
  Październik 13, 2014

  Witam,

  Piszę w imieniu Magazynu ExclusiveInfo. Chciałabym z Panią przeprowadzić wywiad do naszego magazynu.

  Pytania przesłałabym drogą mailową.

  Proszę o informacje, czy byłaby Pani zainteresowana?

  Z góry dziękuję.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Ewa Czemerys

 • ~Jarek
  Luty 20, 2015

  Ja myślę, że Pani nie istnieje.
  Od lat chodzę samotnie po różnych szlakach
  i spotkanie kogoś takiego jak Pani
  to by spełnienie marzeń było.
  Kobiety, która kocha podróże.
  Powodzenia
  Jarek

 • ~Tramwaj Wodny
  Marzec 5, 2015

  Interesuje się Pani tanimi podróżami więc serdecznie zapraszam do skorzystania z tramwaju wodnego gen. Kutrzeba na Zalewie Wiślanym.

 • ~larnaka
  Czerwiec 9, 2015

  Dobre zdjecia z suwalszczyzny lecz mam wiele uwag , które Panią powinny zainteresowac

  odnośnie spływu Czarną Hanczą odnoszących się do lat przeszłych , czego powinno się nie pomijać pisząc

  felietony i promując w dobrej wierze jak mniemam ten temat

  Z wyrazami szacunku pozdrawiam i licze na kontakt

 • ~szczalpi
  Luty 7, 2016

  Blog superowy.

 • ~Joap
  Marzec 24, 2016

  Witam! Wybieram się na początku czerwca na Sycylię na dwa tygodnie. Lądujemy o 23:30 w Trapani. Plaujemy spędzić 2-3 noce w okolicy (jeszcze nie zapadła decyzja czy będzie to Trapani czy Marsala a potem wypożyczyć samochód i ruszyć w około wyspy). Chciałam spytać jaki jest najlepszy sposób aby o 12 w nocy dostać się do któregoś z tych miast i nie stracić na to połowy budżetu przeznaczonego na wyjazd?
  Przy okazji chciałam podziękować za multum cennych wskazówek i pogratulować bloga!!
  Pozdrawiam
  Joannna

  • Agnieszka Ptaszyńska
   Marzec 24, 2016

   Cześć Asiu. O tej godzinie jest trudno. Nie wiem, jak będzie wyglądał wtedy rozkład jazdy autobusów (sprawdzaj w maju: http://www.terravision.eu/). Jeśli nic nie będzie, to możesz się odezwać do firmy: http://trapani.pl/. Powinni mieć znośne ceny transferu.
   Upewnij się jednak czy nie taniej będzie wypożyczyć od razu auto, nawet jeśli macie te 2 noce spędzić na miejscu.
   No a na pytanie czy Trapani czy Marsala – oczywiście stawiam na Marsalę.
   Dzięki za miłe słowa o blogu 🙂

 • ~Orle Gniazdo w Szczyrku
  Sierpień 29, 2017

  Pani Agnieszko, gratulujemy odbycia tak wielu podróży i dziękujemy za cenne wskazówki, którymi dzieli się Pani z nami na łamach niniejszego bloga! Była Pani w Bielsko-Białej. To rzut kamieniem od Szczyrku i od nas! Jest tu sporo atrakcji, są wyciągi, kilometry szlaków turystycznych. Zapraszamy również do największego obiektu noclegowego i jednego z najwyżej położonych w Szczyrku.

 • ~Kinga
  Wrzesień 23, 2017

  Cześć, razem z mężem wybieramy się w kwietniu/maju 2018 roku do Izraela. Bardzo spodobał nam się sposób, w jaki piszesz o Izraelu i chętnie skorzystalibyśmy z Twoich usług przy całościowej organizacji pobytu. Dysponujemy około 10 dniami wakacji i jesteśmy stosunkowo elastyczni co do terminu przylotu i wylotu (ale najchętniej właśnie jakoś na przełomie kwietnia i maja). Chcielibyśmy jednak wiedzieć, jaki byłby koszt takiej usługi i co by ta cena konkretnie obejmowała (oprócz lotu, który zorganizujemy sobie sami). Jeżeli jesteś zainteresowana, to odpisz proszę na podany adres mailowy. Oczywiście docenilibyśmy Twoją odpowiedź także jeśli nie jesteś zainteresowana, abyśmy mogli zająć się dalszymi poszukiwaniami/samodzielną organizacją.
  Pozdrawiam serdecznie.

 • Kasia
  Styczeń 5, 2018

  Witaj Agnieszko,bardzo się cieszę,że trafiłam na Twojego bloga. Naprawdę świetna robota. Razem z dziećmi i przyjaciółmi wybieramy się za 2 tygodnie na Sycylię, czy moglibyśmy Cie prosić o pomoc w przygotowaniu programu tygodniowego pobytu na wyspie?
  pozdrawiam,
  Kasia

Co myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *