Zwiedzanie Emillii Romanii


Polscy turyści często nie wiedzą o cudach Emilii Romanii i pędzą do pobliskiej Toskanii. To błąd! ER jest tańsza, smaczniejsza i pozbawiona masy turystów, z jaką będziemy musieli się zmierzyć w innych miejscach Włoch. Poniżej przedstawiam trzy teksty, które pomogą wam zwiedzić Emilię Romanię. Więcej w przyszłości.

  • Plan wycieczki samochodowej po Emilii Romanii – dwutygodniowa wycieczka, którą odbyłam w 2014 roku. W tekście poszczególne miejsca zostały pogwiazdkowane, tak byście wiedzieli, które polecam szczególnie.
  • 10 kulinarnych atrakcji Emilii Romanii – Emilia Romania to stolica włoskiej kuchni, o czym niestety ciągle niewielu Polaków wie. W tym tekście zebrałam największe atrakcje związane z jedzeniem, zwiedzaniem winnic, wytwórni parmezanu itp.
  • 5 miasteczek Emilii Romanii spoza utartego szlaku – w wycieczce samochodowej (lub rowerowej) najlepsze jest to, że spokojnie dotrzemy do mniejszych miejscowości. Posiadając samochód, koniecznie starałam się do nich docierać. Tu opisałam te najpiękniejsze.

Teksty o poszczególnych miejscowościach i regionach Emilii Romanii znajdziecie tutaj.

Brak komentarzy.

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *